noclegwgdansku.com

Twoje miejsce na udany pobyt w Gdańsku

Skontaktuj się z nami
+48 600 826 340

Apartament Przy Parku

W centrum, a jednak wśród zieleni, pośrodku wielkiego miasta, ale tak, aby hałas niemal milionowej metropolii nie przeszkadzał w wypoczynku, z widokiem na to miasto, ale tak, aby mieć przed oczami zielone wzgórza i budynki oraz wieże przepięknego Starego Miasta, a nie osiedla z wielkiej płyty, czy kominy fabryk. Wydawałoby się, że to niemożliwe, że to sprzeczność, albo możliwe do zdobycia tylko za duże pieniądze. Przeważnie tak, ale nie w przypadku, ładnie urządzonego, wygodnego, świeżo po remoncie „Apartamentu Przy Parku”.


Za stosunkowo niewielkie pieniądze możecie zatrzymać się w świetnie położonym mieszkaniu. Budynek, w którym się znajduje stoi otoczone starymi parkami, u podnóża Góry Gradowej, najlepszego punktu widokowego w Gdańsku, czyli daje możliwość aktywnego wypoczynku (spacerów, joggingu) i podziwiania piękna Grodu Neptuna. W parkach znajdują się place zabaw dla dzieci w rożnym wieku oraz mini siłownia.

Przy budynku znajduje się zamykany na szlaban bezpłatny parking, a naszym Gościom wypożyczany jest na czas pobytu pilot umożliwiający wjazd.

Można śmiało stwierdzić, że stamtąd jest wszędzie blisko. Jeśli chcecie pooddychać atmosferą hanzeatyckich zabytków, to do Starego Miasta dojdziecie w 20 minut, jeśli marzy się Wam impreza i koncert w modnym klubie B90, to droga zajmie Wam pół godzinki. Nie chcecie chodzić? Tuż przy budynku znajdują się przystanki, z których odjeżdża 6 linii autobusowych, w tym dwie nocne. Dotarcie do przystanków tramwajowych to zaledwie 3-5 minut, a do międzynarodowego dworca autobusowego i PKP Gdańsk Główny można dojść w kwadrans.

Przy samym budynku znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy czynny w tygodniu do 22.00 (w niedziele do 20.00), a że w mieszkaniu jest bardzo dobrze wyposażona kuchnia, to możecie oddać się szałowi gotowania ulubionych potraw. Jeśli zaś nie chcecie tracić czasu w kuchni, to w 3 minuty dojdziecie do całkiem sympatycznej chińskiej knajpki (może nie ma „gwiazdek Michelin”, ale za 10-20 zł można zaspokoić głód).

Dodatkowo w okolicy znajdują się dwa duże szpitale (jeden 50 m, drugi 300 m od Apartamentu), banki, kwiaciarnie, sklepy itp.

W skrócie: fantastyczne mieszkanie, w fantastycznym miejscu!

Tanie noclegi w pięknym Gdańsku! Idealne mieszkanie na lato w centrum Gdańska!

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące mieszkania, wolnych terminów proszę o kontakt: tamara.dusko@wp.pl lub telefonicznie: 600 826 340.